Satışta! ORGANİK DOĞAL ÇİLEK - 20KG Daha büyük görüntüle

ORGANİK DOĞAL ÇİLEK - 20KG

Yeni ürün

Çilekler Andırın'daki tarlalarımızda Organik  tarım  yöntemleri ile yetiştirilmekte ve  elle  toplanmaktadır. çilek mevsimi mayıs ayında başlar, mayıs  ayı öncesinde sipariş için iletişim kurabilirsiniz.

Daha fazla bilgi

899 Öğeler

Stokta var.

TL130.00 vergi hariç

Daha fazla bilgi

*Size özel çilek bahçemizden toplanmaktadır.
*Toplandıktan sonra isterseniz  şekersiz çilek  reçeli yapıp kargolayabiliriz.
*En az 20 kilo sipariş edebilirsiniz.
*Talep ederseniz, Kargo ücreti size ait olmak kaydıyla ücretsiz numune gönderilir.
*Sipariş öncesi sözleşme maddelerimizi ayrıntılı  olarak okumanızı tavsiye ederi

Çilekler Andırın'daki tarlalarımızda Organik  tarım  yöntemleri ile yetiştirilmekte ve  elle  toplanmaktadır. çilek mevsimi mayıs ayında başlar, mayıs  ayı öncesinde sipariş için iletişim kurabilirsiniz. Maraş ili civarı  siparişleri kabul etmekteyiz, uzak iller  kargo süresi 2 gün olduğu için, Maraş dövme dondurmasının gönderilme yöntemi olan  kuru  buz ( şoklama buz) ile  gönderebiliriz. Maraş dövme  dondurması ürününde kapsamlı  olarak  açıklanmıştır. Bu yöntem maliyeti artırmaktadır, sitedeki fiyattan farklı  olmaktadır.   Önemli not : Whatsapp  yazılı  iletişimi sonrasında, ürünlerin bahçemizdeki fotoğrafları karşılıklı onaylandıktan sonra, ürünler kargoya verilmektedir. Ödemeler  banka havalesi ya da kapıda ödeme yöntemi ile yapılmaktadır.

İsterseniz  sizin için,  çilekleri topladıktan sonra  derin  dondurucuda  bekletip, kuru buz ile  şoklu  olarak, MARAŞ DÖVME DONDURMASINDAKI YÖNTEMLE   adresinize   gönderebiliriz. 

Bu şekilde çileklerinizi  bir  yıl  muhafaza edebilirsiniz.

Dilerseniz de sizin için , çilekleri topladıktan sonra  şekersiz  olarak çilek reçeli yapıp,  adresinize   gönderebiliriz.

 Çilek hakkında  detaylı  bilgiler 

 https://andirinorganik.blogspot.com/2019/04/cilek.html

aynı kategoride bulunan diğer 2 ürün: