Yeni Satışta! Şekersiz Köy Çilek Reçeli- 4KG Daha büyük görüntüle

ŞEKERSİZ Çilek Reçeli - 1KG

Yeni ürün

Kalitesi Doğasında; Meşhur Andırın yayla Çilek Reçeli Cam Kavanozda Sahip Olun. En doğal, katkısız, şekersiz çilek reçeline ulaşın.

Daha fazla bilgi

600 Öğeler

Stokta var.

TL25.00 vergi hariç

Daha fazla bilgi

*iki kalp krizine  sonrasında  açık kalp  ameliyatına  neden olan koroner arter  hastalığımı   doğru, şekersiz  ve katkı maddesiz  ürünlerle  yönetebilir  duruma getirdim.

* Kalp  rahatsızlığı  sonrasında yaşadığım  ülseratif kolit hastalığımı , doğru, doğal, şekersiz  ve katkı maddesiz  vücuduma  uyum sağlayan ürünlerle  yönetilebilir hale  getirdim.

* Bu siteyi kurma  amacım  hastalık  yaşayanlara  ve hastalıklara  karşı önlem almak  isteyenlere  fayda sağlamaktır.

* Doğal ürünleri çocukluğumun  geçtiği memleketimdeki doğal ürünlerde  buldum.

*Amacımız köydeki çiftçilerimize  ve ülkemize  fayda sağlamak.

*SIFIR ŞEKERLİ ama tadına  doyamayacağınız,  tamamen  bitki karışımlı  reçel.

*şeker ilavesiz olarak, çileklerin kendi tadı ile bir miktar da  bitki karışımlarıyla birlikte  bu çilek reçelini hazırladık. 

 

Reçellerimizi tattığınız anda sizi kendinizden geçirecek o lezzetin sırrı malzemesinden hazırlanışına her aşamasında gizli. 

 

Afiyet olsun.

*ürünümüzün  yanında bir adet  numune gönderiyoruz. Numuneyi beğenmediğiniz takdirde ürünümüzü iade edebilirsiniz.

*Ürün iadesinde  Kargo masrafları size aittir.

* Gönderdiğimiz ürün öngörülemeyen bir nedenle elinize ulaşmaz, teslimat yapılamazsa bize iade olur; bu giden ve iade gelen iki kargo ücretini biz öderiz. Aynı paketi tekrar gönderdiğimizde sipariş tutarı her ne olursa olsun kargo ücretini bu defa alıcı öder. Sipariş esnasında bize vermiş olduğunuz mail, telefon, adres bilginize göre işlem yapıyoruz. Siparişinizle ilgili size gelen mesajları lütfen dikkatle takip ediniz.
* Satışını yaptığımız tüm ürünlerimiz şeker vs. kesinlikle hiçbir katkı maddesi içermez, %100 doğaldır, saftır, istediğiniz yerde analiz yaptırabilirsiniz. 
* Ürünlerimiz her zaman en son sezona aittir, ürünün ne kadar sürede dışarıda, ne kadar süre  dolapta kaldığında dayanıklılık süresi, size  yazılı  olarak iletilmektedir.
* andirin.com internet mağazalarımızda, yerel işletmelerimizde ve ihracata giden en küçük kavanozdaki ürün ile en büyük tenekenin içindeki ürünün kalitesi birebir aynıdır; Andırın yayla  köylerinde yapılmaktadır.

Doğal köy şekersiz çilek reçeli   detaylı  bilgiler 

https://andirinorganik.blogspot.com/2019/04/sekersiz-cilek-receli.html

aynı kategoride bulunan diğer 6 ürün: