Yeni Satışta! Andız Pekmezi - 1KG Daha büyük görüntüle

Andız Pekmezi - 1KG

Yeni ürün

Kalitesi Doğasında; Meşhur Andırın yayla Andız pekmezi Cam Kavanozda Sahip Olun. En İyi Andız pekmezi Fiyatlarına Ulaşın. Kapıda Ödeme Seçeneği ile Hemen Alışveriş Yapın.

Daha fazla bilgi

598 Öğeler

Stokta var.

TL35.00 vergi hariç

Daha fazla bilgi

*Çiftçi ailenin okumuş tayfası olarak  bu siteyi açmaya  karar  verdik.

*Amacımız köydeki çiftçilerimize  ve ülkemize  fayda sağlamak.

* Çiftçilerimizle  günlük yevmiye usulü  çalışmaktayız. Bu sebeple 4 kilo üzeri size özel  üretimler  gerçekleştirebiliriz.  Ürünün yapılması  esnasında fotoğraf  ve istenirse  video  çekimi online olarak  size iletilecektir.

*Hemen hemen birçok sitede internet alışverişlerinde ücretsiz  kargo ile  alışveriş yapmak öne çıkmıştır.

*Günlük yevmiye  ve ücretsiz  kargoyu hesapladığımızda 100 tl  üzeri  alışveriş yapma gerekliliği doğmuştur.

* Raf ömrü  olan ürünleri sizlere  ulaştırmanın  daha doğru  olduğuna  inanıyoruz.

Sizin için şeker ilavesiz olarak, Andız Pekmezini hazırladık. 

*Talep ederseniz, Kargo ücreti size ait olmak kaydıyla ücretsiz numune gönderilir.

* Ürünü beğenmediğiniz takdirde bizimle iletişime geçip yasal şartlar dahilinde bizden ürün değişimi veya para iadesi talep edebilirsiniz. Sözleşmemiz olmayan başka bir kargo firması ile iade yaparsanız ürünü kabul ederiz ancak kargo ücretini siz ödersiniz.

* Gönderdiğimiz ürün öngörülemeyen bir nedenle elinize ulaşmaz, teslimat yapılamazsa bize iade olur; bu giden ve iade gelen iki kargo ücretini biz öderiz. Aynı paketi tekrar gönderdiğimizde sipariş tutarı her ne olursa olsun kargo ücretini bu defa alıcı öder. Sipariş esnasında bize vermiş olduğunuz mail, telefon, adres bilginize göre işlem yapıyoruz. Siparişinizle ilgili size gelen mesajları lütfen dikkatle takip ediniz.
* Satışını yaptığımız tüm ürünlerimiz şeker vs. kesinlikle hiçbir katkı maddesi içermez, %100 doğaldır, saftır, istediğiniz yerde analiz yaptırabilirsiniz. 
* Ürünlerimiz her zaman en son sezona aittir, ürünün ne kadar sürede dışarıda, ne kadar süre  dolapta kaldığında dayanıklılık süresi, size  yazılı  olarak iletilmektedir.
* andirin.com internet mağazalarımızda, yerel işletmelerimizde ve ihracata giden en küçük kavanozdaki ürün ile en büyük tenekenin içindeki ürünün kalitesi birebir aynıdır; Andırın yayla  köylerinde yapılmaktadır.

Andız pekmezi hakkında  detaylı  bilgiler 

 https://andirinorganik.blogspot.com/2019/04/oksurugun-kesilmesini-ve-balgamn.html

aynı kategoride bulunan diğer 3 ürün: