Yeni Satışta! Maraş Dövme Dondurma - 1 KG Daha büyük görüntüle

Maraş Dövme Dondurma - 5KG

Yeni ürün

Organik Sahlep Keçi sütlü Maraş Sade Dövme Dondurma- Bir Kilo

Daha fazla bilgi

598 Öğeler

In stock

TL275.00 vergi hariç

Daha fazla bilgi

Organik Sahlep Keçi sütlü Maraş Sade Dövme Dondurma

Kuru Buz (Şoklu Buz ) ile kargoya verilmektedir.

*Size özel üretilmektedir.
*En az 5 kilo sipariş edebilirsiniz.
*Talep ederseniz, Kargo ücreti size ait olmak kaydıyla ücretsiz numune gönderilir.
*Sipariş öncesi sözleşme maddelerimizi ayrıntılı  olarak okumanızı tavsiye ederiz.

Kuru buz (şoklama) soğuk ortamda taşınması gereken gıdaların taşıma esnasında soğukluğunu muhafaza etmesi için kullanılır. 

Dondurmada şoklu buzlama sistemi  en az  6 saat olup  12 – 24 – 48 ve en uzun 72 saate kadar muhafaza etme etkisine sahiptir.

Kargo ile gönderilerde  100-300 km mesafedeki illere en az 24 - 48 saatlik şoklama 300km ve üzeri illere 72 saatlik şoklu buz uygulaması yapılır.

Kargo gönderimlerinde; Kahramanmaraş'a 100-300 km mesafedeki illere ( 24 saatte varılan iller ) en az 24 - 48 saatlik şoklama  PAZARTESİ, SALI, ÇARŞAMBA, PERŞEMBE günü gönderim gün içinde yapılır.300km ve üzeri illere 72 saatlik şoklu buz uygulaması ile PAZARTESİ, SALI, ÇARŞAMBA, CUMARTESİ günleri gönderimler gün içinde yapılır.

4- Yakın mesafedeki illere kargo gönderimleri CUMA , CUMARTESİ ve  PAZAR günleri yapılmamaktadır;  bir sonraki gün kargoların yarım gün çalışıyor olması veya haftasonu tatil gününe denk gelmesidir.

Önemli not : Whatsapp  yazılı  iletişimi sonrasında, Ödemeler  banka havalesi ya da kapıda ödeme yöntemi ile yapılmaktadır.

aynı kategoride bulunan diğer 4 ürün: